Muuda kliendisuhe oma äri eduks

Siit leiad Sales lahenduse demo, mis annab kiire ülevaate peamistest funktsionaalsustest ja lahenduse võimalustest.

Huvi korral võta julgelt meiega ühendust! Tutvustame lahendust teie personaalsetest vajadustest lähtuvalt

Funktsionaalsus, mis toetab strateegilist müüki

Lahendus toetab kliendi teekonda müügivõimalusest kuni igapäevase püsiva suhte hoidmiseni.

Dynamics 365 Salesi teeb atraktiivseks väga mitmekülgne kasutaja vajadustest lähtuv seadistamise võimalus. Kui sellest ei piisa, saab äpi tehnoloogiaga arendada vajalikku lisafunktsionaalsust.

Funktsionaalsus, mis toetab strateegilist müüki

Lahendus toetab kliendi teekonda müügivõimalusest kuni igapäevase püsiva suhte hoidmiseni.

Dynamics Salesi teeb atraktiivseks väga mitmekülgne kasutaja vajadustest lähtuv seadistamise võimalus. Kui sellest piisa, siis saab api tehnoloogiaga arendada vajaliku lisafunktsionaalsust.

Juhile

Sõltumata müügimeeskonna või kliendihaldurite hulgast saab kas tiimi- või ettevõtte juht suurepärase ülevaate tiimi või müügiisiku plaanidest, tegevustest, võimalustest ja ka kaotustest.

Juht saab meeskonnale või isikule panna eesmärke ja jälgida nende täitmist.

Aruandlus

Lahendus pakub laialdast aruandlust, vastavalt kasutaja rollile ja isiklikule eelistusele. Aruandeid saab filtreerida erinevate parameetrite alusel, on see siis, on see siis tiim, müügiisik, tegevused, klient, kontakt, toode või müügiprojekti staatus.

Turundus ja kampaaniad

Turunduse funktsionaalsus võimaldab luua erinevaid kampaaniaid, siduda neid müügiisikute ja kontaktidega ning jälgida nende tulemuslikkust.

AI

AI ehk tehisintellekt aitab teha müügitsükleid sujuvamaks soovitades järgmisi tegevusi, keskendudes kõrgeima prioriteediga tegevusele või millisel tehingul on parim sulgemise ehk võidu võimalus.

Teams, Outlook, Linkedin ja teised Microsofti tooted

Microsoft Teamsi integreerimine annab märkimisväärse võimaluse töövoo efektiivsust suurendada, tuues kokku kõik vajalikud sidusrühmad sõlmitava tehingu kontekstis. Vestlused ja kanalid seotakse otse müügivõimalustega. Microsoft Teamsi funktsionaalsus võimaldab müüjatel talletada kõik oma CRM-i töövoogudesse ja teha koostööd sidusrühmadega, et hankida tehingu kiiremaks sõlmimiseks vajalikku kriitilist teavet.

Outlooki integratsioon võimaldab meilisõnumite, koosolekute ja kohtumiste sidumist rakendusega. Näiteks saab siduda meilisõnumi konkreetse konto müügivõimaluse või teenindusjuhtumiga.

Ülevaatlik info kirjavahetusest, koosolekute sisust ja kliendiga seotud tegevustest üle kõikide suhtluskanalite.