Microsoft Dynamics 365

Business Central

Microsoft Dynamics 365

Business central

Võimekas ERP koos CRM mooduliga

Siit leiad Business Cntral majandustarkvara CRM mooduli demo, mis annab kiire ülevaate peamistest funktsioonidest ning võimalustest just ärimüügis.

Huvi korral võta julgelt meiega ühendust! Tuleme ja tutvustame teie meeskonnale lahendust personaalselt ning vajadustest lähtuvalt.

Majandustarkvara koos CRM mooduliga

Business Central on nii maailmas kui ka Eestis enim kasutatud Microsoft majandustarkvara ehk ERP. Lahendus on mõeldud eelkõige keskmistele ja suurematele ettevõtetele, kes otsivad rikkaliku funktsionaalsusega ERP tarkvara.

Lahendus pakub kogu tarneahelat katvat terviklahendust nagu finants, HRM, ost, müük, ladu, tootmine, kinnisvarahaldus jne. Üheks standardmooduliks on sealjuures ka CRM ehk kliendihaldus.

Lahendus on integreeritud Microsofti erinevate kontoritarkvaradega nagu Excel, Word, Outlook ja Teams.

Crmlahendused.ee lehel keskendume eelkõige CRM võimalustele. Kõikide võimaluste kohta leiab enam infot itera.ee lehelt.

Business Central eelised

Funktsionaalsus, mis toetab strateegilist müüki

Lahendus toetab kliendi teekonda müügivõimalusest kuni igapäevase püsiva suhte hoidmiseni.

Dynamics Salesi teeb atraktiivseks väga mitmekülgne kasutaja vajadustest lähtuv seadistamise võimalus. Kui sellest piisa, siis saab api tehnoloogiaga arendada vajaliku lisafunktsionaalsust.

Business Central ärivaldkonnad - erilahendused

Business Central pakub erilahendusi erinevatele ärivaldkondadele alates jaekaubandusest, kuni ehituse-, kinnisvarahalduse-, projektiettevõtete ja tootmiseni välja. Erilahendustega tuleb kaasa ka valkonna eripärasid arvestav kliendihaldus. Standardlahendus pakub eelkõige ärikliendi ja müügi juhtimise töövahendit, mis on seotud ka turunduse planeerimisega.

CRM võimalused

Business Central CRM moodul ei ole võrreldav spetsiaalse Dynamics 365 Sales erilahendusega, kuid pakub siiski arvestava müügiprotsessi juhtimise võimekuse.

Standardlahendus on ehitatud just B2B müüki silmas pidades, võimaldades müügiprotsessi jälgida nii ettevõtte kui ka isiku lõikes, andes ülevaate suhtluse ajaloost, planeerida tulevasi tegevusi, profileerida kliendigruppe kas harrastuste, ametite või muude endale vajalike parameetrite järgi.  

Turundus ja kampaaniad

Turunduse funktsionaalsus võimaldab luua ning siduda erinevaid kampaaniaid vajalike sihtgruppide lõikes.

Aruandlus

Terviklahendusele omaselt pakub Business Central mitmekülgset aruandlust, kuna andmed on keskselt koondatud kokku eri moodulitest.

Sarnaselt saab ka analüüsida oma müügivihjeid, tegevusi ja tulemuslikust. Lahendus on ka integreeritud Micrsosft Power BI ärianalüüsi lahendusega ning soovi korral saab aruanded tuua rollipõhisele kasutajaliidesele.

AI

AI ehk tehisintellekt aitab teha müügitsükleid sujuvamaks soovitades järgmisi tegevusi, keskendudes kõrgeima prioriteediga tegevusele või millisel tehingul on parim sulgemise ehk võidu võimalus.

Teams, Outlook, Linkedin ja teised Microsofti tooted

Microsoft Teamsi integreerimine annab märkimisväärse võimaluse töövoo efektiivsust suurendada. Microsoft Teamsi ja Outlooki funktsionaalsus võimaldab sujuvat suhtlust majandustarkvaraga, kasvatades efektiivsust ja kommunikatsiooni kvaliteedi tõstmist.